Objednávky:
eshop@diskontnabytek.cz
Nonstop +420 735 176 053
Po – Pá: 8.00 – 16.00
Položek: 0
0,- Kč

Veselé hraní

29.3.2022

Veselé hraní

Děti nám rostou před očima a každé období jejich vývoje si žádá své. Aby nestrádaly při žádné z činností, které ke svému rozvoji potřebují, měli bychom jim poskytnout podnětné prostředí. Ke hře děti nepotřebují příliš, bohatě si totiž vystačí se svou fantazií. Na nás je vytvořit jim takové podmínky, které jejich hru zpříjemní a nám usnadní úklid.

Jakým barvám se v dětském pokoji vyhýbat?

- indigové, když máte melancholické dítě
- výrazné červené, když je dítě agresivní
- hnědé - je pro dítě příliš usedlá a seriózní a podle respondentů výzkumů o preferenci barev v různých   věkových a sociálních   skupinách, bylo zjištěno, že ji upřednostňují podnikatelé a důchodci
- šedé - symbolizuje strach ze života a nejistotu
Zdroj: Dům a byt, internetový časopis

V naší nabídce nábytku do dětských pokojů najdete velké množství barevného nábytku z různých materiálů. Stále oblíbené je dřevo, které lze namořit v různých odstínech, praktické je lakované lamino nebo moderní plastové postele ve tvaru oblíbených aut nebo zvířátek. Při výběru mějte na paměti vrtkavost dětí - co se líbí dnes, nemusí se líbit zítra, je tedy praktičtější vybírat z neutrálních vzorů a barev a ne příliš se nechat ovlivnit módními vlnami. Praktičtější je dokoupit barevné textilie (závěsy, polštářky apod.), které můžete dle libosti střídat.

Nábytek je možno si kombinovat dle Vámi zvolených prvků - můžete si vybrat postel, skříň, komodu, psací stůl nebo dětskou židli. V naší nabídce máme i zvýhodněné komplety dětských pokojů.

Inspirujte se fotografiemi z naší nabídky, v případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Veselé hraníVeselé hraníVeselé hraníVeselé hraníVeselé hraníVeselé hraníVeselé hraníVeselé hraníVeselé hraníZpět na Blog

Nabídka zboží
Doprodej za výhodné ceny


Rady, tipy, články - Levný nábytek přes eshop - Diskont nábytek

Hlídací pes je služba, která vám umožní sledovat změny ceny a skladové dostupnosti u vámi vybraného zboží.
Stačí zadat vaši e-mailovou adresu a při každé změně ceny, případně při naskladnění zboží, vám pošleme upozornění na Váš e-mail.

Zavřít okno
Rady, tipy, články - Levný nábytek přes eshop - Diskont nábytek

Doporučte nás

Vaše jméno a přijmení * E-mail příjemce zprávy *

Zpráva *


Kontrolní otázka:     Kolik je 9 + 7 ?    

    (údaje označené * musí být vyplněny)

Zavřít okno